Goście Online

Licznik odwiedzin


ISO
"By coś zostało z tych dni"
10.06.2015.
7. czerwca br. w Domu Ludowym w Niebocku odbył się Koncert Polskich Piosenek z lat 60 -70 i 80-tych XX wieku pod tytułem „By coś zostało z tych dni”. Spotkanie to zorganizowała Jadwiga Rajtar-Żaczek, prowadząca od trzech lat Dziewczęcy Zespół Wokalny „Mansarda”. I właśnie ta grupa zaprezentowała licznie zebranej publiczności  bogatą kompozycję muzyczną przebojów z dawnych lat. Usłyszeć można było zarówno piosenki radosne, skoczne, jak i refleksyjne, o poważniejszym charakterze. Wszystkie jednak zawierały w sobie głębsze treści, o które trudno czasem we współczesnych utworach.
Czytaj
 
Piknik w gospodarstwie agroturystycznym Pana Kazimierza Szpiecha
10.06.2015.
3 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej w Witryłowie i w Temeszowie wspólnie zorganizowali piknik w ośrodku wczasowym pana Kazimierza Szpiecha w Jabłonicy Ruskiej, który bezinteresownie pozwolił skorzystać ze znajdujących się tam obiektów sportowych, placów zabaw z ciekawymi formami rozrywki dla dzieci.
Czytaj
 
Świetlicowy Dzień Dziecka na Pańskiej Górce w Witryłowie
05.06.2015.
„Tylko dzieci potrafią zatknąć kij w piasku,
uznać, że jest królową i obdarzyć go miłością”


Antoine de Saint – Exupére
Czytaj
 
Wielki sukces młodej pianistki!
02.06.2015.
Dnia 30 maja 2015r w Zespole Szkół Muzycznych w Przemyślu odbyły się "Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową"- "Od klasyki do rozrywki". W konkursie wzięła udział uczennica kl. I Szkoły Muzycznej w Dydni- Paulina Zubel .Jury pod kierownictwem dr Zbigniewa Jakubka przyznało Paulinie III miejsce.W kategorii I wystąpiło 13 uczniów Szkół Muzycznych I stopnia regionu podkarpackiego.Do konkursu uczennicę przygotowała p Monika Śliwka Serdecznie gratulujemy!
Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 15 z 560

Wersje językowe

English
Deutsch
Slovakia
Rosyjski
Jan Paweł II - Honorowy Obywatel Gminy Dydnia
JP2
Fair Play

Godzina

Zegar

Imieniny

28 Lutego 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Chwalibóg, Józef,
Makary, Nadbor,
Roman
Do końca roku zostało 308 dni.